Seminarium Turystyczno – Transportowe: Nadarzyn, 21 marca 2018Targi WarsawBus & WarsawCoach 2018


Zapraszamy na Targi WarsawBus & WarsawCoach 2018 – wydarzanie, podczas którego w jednym miejscu będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producentów autokarów oraz otrzymać ofertę wynajmu od przewoźników świadczących usługi turystyczne.

 

21. marca 2018 (środa)

W pierwszym dniu Targów przygotowaliśmy dla Państwa seminarium skierowane do branży turystyczno-transportowej.

Program ramowy seminarium:

> 13:30 Najnowsze informacje w zakresie zmian opodatkowania Polskich przedsiębiorców podatkiem VAT w   Europie.

> 14:00 Zakres działań oraz zadania Rady ds. kompetencji sektora turystyki oraz przykłady dobrych rozwiązań w branży turystycznej i transportu.
> 14:20 Paszport pilota / przewodnika, jako dokument potwierdzający kompetencje i doświadczenie w obsłudze ruchu turystycznego w zderegulowanym otoczeniu.
> 15:00 Minimalne wynagrodzenie dla kierowcy – nowe kraje, nowe obowiązki.

>> REJESTRACJA udziału w seminarium poprzez stronę.

RejestracjaWydarzenie na Facebook’u

Organizatorzy:

  • Krakowska Izba Turystyki
  • Polska Izba Turystyki
  • Warszawska Izba Turystyki
  • Wielkopolska Izba Turystyki
  • Związek Pracodawców Turystyki Lewiatan

Miejsce:

PTAK WARSAW EXPO – Hala F
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn k. Warszawy

Partnerzy:

  • TaxService – VAT Consulting Nadolski Michael –
  • Partner Merytoryczny Seminarium
  • Belgian Bus Sales
  • Consulting RM

O Targach Warsaw Bus:

WARSAW BUS 2018 już po raz trzeci będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. W imprezie jak co roku weźmie udział liczna reprezentacja instytucji samorządowych, dla których organizacja transportu publicznego to jedno z bardzo ważnych zadań. Będzie to więc dla nich świetna okazja do zapoznania się najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, wymiany doświadczeń – i oczywiście obejrzenia 7 światowych premier autobusów. Równolegle odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 – impreza, w której weźmie udział tysiące profesjonalistów związanych z szeroko rozumianą branżą: producenci, dystrybutorzy i importerzy.

Wydarzenia odbędą się w dniach 21-23 marca 2018 r. w największym w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO, w warszawskim Nadarzynie.

W tegorocznej edycji targów udział weźmie ponad 200 wystawców. Impreza będzie szeroko promowana w kluczowych mediach branżowych i w mediach ogólnopolskich.

Targi Warsaw Bus zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe. Zaprezentują się na nich producenci pojazdów, części i wyposażenia, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej oraz najnowszych systemów informatycznych. Salon transportu szynowego miejskiego i podmiejskiego – Warsaw Rail, to miejsce, w którym zaprezentują się producenci taboru szynowego, wyposażenia wagonów, infrastruktury przystankowej, systemów informatycznych oraz firmy z zakresu doradztwa i finansów. Warsaw Coach to Salon Przewoźników Turystycznych, gdzie swoją ofertę przewozu osób zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych przedstawią przewoźnicy turystyczni. Pokazane zostaną też najnowsze modele autobusów dedykowane dla ruchu turystycznego.

W targach wezmą najwięksi i najbardziej renomowani producenci i importerzy autobusów.
W strefach Business Caffe na obu imprezach targowych odbędzie się 10 konferencji i spotkań branżowych.
Wśród wystawców na obu imprezach zaprezentują się m.in. VOLVO Polska , Renault Polska, Scania Polska, Firma Wanicki , OTOKAR, CIMC Trailer Poland, BUS Import (ISUZU).

Zapraszamy do rejestracji na podstawie której otrzymacie Państwo możliwość bezpłatnego uczestniczenia w seminarium oraz tragach WarawBus, WarsawCoach, WarsawRail, MT TSL

Więcej informacji o targach na oficjalnej stronie III edycji Targów Publicznego Transportu Zbiorowego Warsaw Bus Expo 2018.

Link do strony