KRAKOWSKA IZBA TURYSTYKI

Nagroda Odys

Krakowska Izba Turystyki w roku 1995 po raz pierwszy zorganizowała konkurs pod nazwą „ODYS” promujący najlepsze pod względem jakości produkty i oferty na terenie Małopolski. Jego celem jest przede wszystkim:  wyróżnienie organizacji i osób fizycznych oferujących atrakcyjne, innowacyjne oraz oryginalne usługi turystyczne oferowane na terenie województwa małopolskiego; promocja i wspieranie regionalnych inicjatyw, których efektem jest tworzenie sprawdzonych produktów turystycznych oraz najbardziej atrakcyjnych, przyjaznych ofert dla turystów oraz podnoszenie jakości usług, promocja dobrych praktyk wśród przedsiębiorców na rynku usług turystycznych na terenie Krakowa i Małopolski.

Oceny zgłoszonych podmiotów dokonuje Kapituła powołana przez organizatora, w skład której wchodzą przedstawiciele m.in. samorządów gospodarczych i terytorialnych, przedstawiciele służb, uczelni wyższych, mediów oraz eksperci działający w branży turystycznej.

Uzyskanie certyfikatu „ODYS” podnosi rangę laureatów i pomaga im uzyskać przewagę konkurencyjną nad  tysiącami uczestników działających w branży turystycznej. Izba oraz organizacje współpracujące przy każdej edycji konkursu podkreślają wysoką jakość świadczonych usług laureatów identyfikując ją, jako jeden z najważniejszych elementów wyznaczających aktualne trendy w turystyce. Należy również podkreślić fakt, iż od momentu powstania udział w konkursie jest bezpłatny, a zgłoszenie jest dobrowolne.

Aktualny Regulamin Konkursu ODYS 2019 (.pdf) – link

Zgłoszenie – aktywny formularz (.doc) – link

KRAKOWSKA IZBA TURYSTYKI

Laureaci